Proszę czekać

 
Godziny otwarcia: Poniedziałek: zamktnięte, Wtorek - Piątek: 8:00 - 20:00, Sobota: 8:00-14:00
Adres: Sadowa 19, 62-020 Swarzędz k. Poznania

HomeOczyszczanie wodorowe Poznań Swarzędz

Umów się na wizytę: 61 651 88 44 lub 696 047 385

infolinia czynna Wtorek – Piątek: 8:00 – 20:00, Sobota: 8:00-14:00

Oczyszczanie wodorowe to fenomen w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Polega on na wykorzystaniu cząsteczki aktywnego wodoru w oczyszczaniu skóry. Zabieg cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn, ze względu na natychmiastową poprawę wyglądu skóry.

Oczyszczanie wodorowe – na czym polega zabieg?

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu wgłąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te idealnie oczyszczają skórę oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, dzięki czemu jest to doskonały zabieg w terapii typu anti-aging. Oczyszczanie wodorowe wykorzystuje technikę strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Towarzyszy temu proces elektroporacji, który polega na tym, ze impulsy elektryczne tworzą w skórze mikrokanały będące drogą dotarcia do skóry substancji aktywnych. Na całą terapię składa się m.in.: peeling, zastosowanie ultradźwięków i fal radiowych, aplikowanie substancji aktywnych, w tym czystego kwasu hialuronowego. Pełen zabieg oczyszczania wodorowego wykonywanego w Swarzędzu poprzedzany jest często mikrodermabrazją diamentową lub peelingiem kawitacyjnym. A dodatkowo na koniec wykonywany jest masaż skóry. Dzięki temu skóra po zabiegu jest oczyszczona, dotleniona i odżywiona, a efekty są widoczne gołym okiem.

oczyszczanie wodorowe swarzędz

Oczyszczanie wodorowe – ile trwa, ile kosztuje zabieg?

Oczyszczanie wodorowe to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny, który przynosi natychmiastowe rezultaty. Cała terapia składa się z kilku etapów. Cena oraz czas trwania zabiegu zależy od indywidualnych ustaleń, złożoności zabiegu oraz zastosowanych preparatów. Zabieg oczyszczania wodorowego zyskuje popularność, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Każdy wykonany zabieg poprawia kondycję skóry i dodaje twarzy blasku. Wodorowe oczyszczanie skóry eliminuje wolne rodniki, dzięki czemu opóźnia starzenie się skóry. Dodatkowo zabieg dogłębnie oczyszcza i odżywia skórę.  Zabieg wodorowego oczyszczania skóry dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku. Jest to idealna propozycja zwłaszcza dla osób, których skóra jest szczególnie narażona na działanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a zatem przede wszystkim dla mieszkańców dużych miast. Zabieg idealnie sprawdzi się szczególnie w przypadku szarej, zmęczonej i pozbawionej blasku skóry oraz przy cerze tłustej i zanieczyszczonej. Nie ma przeciwwskazań dotyczących typu skóry. Zabieg jest idealny do każdego typu cery, zarówno tłustej, suchej, jaki i mieszanej lub trądzikowej.

Oczyszczanie wodorowe swarzędz

Oczyszczanie wodorowe – przeciwwskazania

Wodorowe oczyszczanie skóry to zabieg bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Nie zaleca się wodorowego oczyszczania skóry osobom z epilepsją, aktywną opryszczką, nowotworami, cukrzycą, alergiami, cierpiącymi na różnego typu infekcje. Nie poleca się zabiegu także osobom nadwrażliwym na działanie prądu oraz pacjentom z instrumentami medycznymi i elektronicznymi w ciele. Zabieg wykluczony jest także w okresie ciąży oraz w czasie karmienia piersią.

oczyszczanie wodorowe swarzędz

Oczyszczanie wodorowe skóry – efekty

Przyglądając się zdjęciom twarzy przed zabiegiem i po oczyszczaniu wodorowym w Swarzędzu, możemy od razu zauważyć takie rezultaty jak: dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, wyrównanie jej kolorytu, przywrócenie skórze naturalnego blasku i młodszy wygląd. Dodatkowo wodorowe oczyszczanie skóry przyczynia się do: poprawy elastyczności skóry, rewitalizacji i głębokiego nawilżenia cery, neutralizacji wolnych rodników, a tym samym zahamowanie procesów starzenia się skóry.

https://galeriaurody.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/spa-logo.png
w kilku słowach...
Salon Galeria Urody Kamila Rogalska to estetyka w pełnej formie.
Salon Galeria Urody w Swarzędzu oferuje usługi w zakresie fryzjerstwa, kosmetyki oraz podologii. Kosmetyka jest naszą pasją dlatego wciąż doskonalimy nasze usługi podążając za nowinkami i trendami, idąc na przeciw potrzebom klienta.
Media społecznościowe

Salon Galeria Urody Kamila Rogalska jest obecny w mediach społecznościowych.

Mogą nas państwo znaleźć na facebooku, w aplikacji messenger, Instagramie a także Google moja firma.

W kilku słowach...
Salon Galeria Urody Kamila Rogalska to estetyka w pełnej formie.
Salon Galeria Urody w Swarzędzu oferuje usługi w zakresie fryzjerstwa, kosmetyki oraz podologii. Kosmetyka jest naszą pasją dlatego wciąż doskonalimy nasze usługi podążając za nowinkami i trendami, idąc na przeciw potrzebom klienta.
Linki witryny
Media Społecznościowe

Salon Galeria Urody Kamila Rogalska jest obecny w mediach społecznościowych.

Mogą nas państwo znaleźć na facebooku, w aplikacji messenger, Instagramie a także Google moja firma.

Call Now Button