Proszę czekać

 
Godziny otwarcia: Poniedziałek: zamktnięte, Wtorek - Piątek: 8:00 - 20:00, Sobota: 8:00-14:00
Adres: Sadowa 19, 62-020 Swarzędz k. Poznania

HomeLeczenie trądziku różowatego i pospolitego - Poznań, Swarzędz

Kleresca® – innowacyjna i skuteczna metoda leczenia trądziku

Zmagasz się z trądzikiem i nie wiesz jak sobie z nim poradzić bo jego leczenie jest długotrwałe i uciążliwe? Jeśli marzy Ci się piękna cera i chcesz się pozbyć dokuczliwego trądziku szybko, łatwo i bezboleśnie a wydaje Ci się to na dziś dzień kompletnie niemożliwe Kleresca® może okazać się tym, czego szukasz. Jest to nowoczesna technologia, która jako pierwsza na rynku oferuje zabiegi zarówno bezpieczne i przyjemne jak i niezwykle skuteczne.

Czym jest Kleresca®?

Kleresca® to przełomowa biofototoniczna kuracja przeciwtrądzikowa, która spektakularnie i komfortowo poprawia stan skóry trądzikowej, zachowując przy tym wysoki poziomu bezpieczeństwa. Doskonale sprawdzi się zarówno w leczeniu trądziku różowatego jak i w leczeniu trądziku pospolitego. Jest to nieinwazyjny zabieg wykorzystujący energię światła fluorescencyjnego, który nie powoduje uszkodzeń skóry, lecz działa poprzez stymulację własnych mechanizmów naprawczych skóry.

leczenie trądziku różowatego poznań leczenie trądziku pospolitego poznań leczenie trądziku różowatego swarzędz

Zabiegi biofotoniczne Kleresca® różnią się od innych zabiegów tym, że ze względu na unikalny sposób działania przekształcają światło niebieskie w energię światła fluorescencyjnego, która stymuluje głębokie warstwy skóry i pobudza systemy naprawcze tkanek. System biofotoniczny Kleresca® składa się z opatentowanej, wielopromieniowej lampy Kleresca® o określonych, zaprogramowanych ustawieniach długości fal oraz specjalnie opracowanego żelu fotokonwertera. Dzięki zawartego w nim chromoforu przekształca on fale świetlne z lampy w fluorescencyjną energię świetlną. Kleresca® ze względu na swój unikalny tryb wielokierunkowego działania nie tylko zabija bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku, ale również zmniejsza stan zapalny i wspomaga tworzenie kolagenu w celu usunięcia blizn potrądzikowych. Jest to pierwsza nie lekowa, bezbolesna, naturalna metoda leczenia trądziku różowatego oraz leczenia trądziku pospolitego i co równie ważne może być stosowana przez cały rok.

Przed i po leczeniu:

Aby uzyskać dobre i trwałe rezultaty rekomenduje się pakiet 12 zabiegów, który najczęściej jest wykonywany przez 6 tygodni, czyli po dwa zabiegi tygodniowo – ważne żeby między zabiegami pozostawić, co najmniej jeden dzień przerwy. Każdy zabieg trwa 10 minut jest bezbolesny a większość pacjentów zauważa poprawę już w ciągu 4 tygodni od zabiegu. Choć cykl leczenia trwa 6 tygodni, trądzik będzie się nadal poprawiał nawet po zaprzestaniu stosowania programu Kleresca.

Czego mogę się spodziewać podczas zabiegu leczenia trądziku?

Zabieg wykonywany jest w trzech następujących etapach:

Najpierw skóra jest dokładnie oczyszczana co umożliwia nam nałożenie specjalnego pomarańczowego żelu Kleresca® Photoconverter Gel. Następnie żel jest naświetlany przez dziewięć minut przy użyciu lampy Kleresca® i wytwarzana jest energia światła fluorescencyjnego, która dociera w najgłębsze warstwy skóry i stymuluje jej własne mechanizmy naprawcze. W ostatnim etapie żel jest usuwany, skóra jest ponownie oczyszczana, a następnie nakładane jest serum korygujące i nawilżający krem SPF50+. Zabieg powoduje bardzo komfortowe odczucia jak ciepło na skórze podczas zabiegu, a wszystko to bez bólu, bez kłucia i bez oparzeń słonecznych. Całość jest tak prosta i nieinwazyjna, że od razu po zabiegu możesz wrócić do swoich zajęć. Zabieg jest bezpieczny również dla kobiet w ciąży jak i mam karmiących a skutki uboczne są praktycznie nieodczuwalne. Mogą jedynie pojawić się delikatne zaczerwienienia skóry – widoczne u niektórych klientów, ale są one nietrwałe i w dużej mierze zależą od rodzaju skóry. Urządzenie posiada certyfikat medyczny a jego skuteczność i bezinwazyjność jest udokumentowana wieloma badaniami medycznymi. Zapraszamy do wizyty w naszej Galerii Urody w Swarzędzu, gdzie podczas fachowej konsultacji ocenimy stan skóry i określimy czy zabieg Kleresca® jest odpowiedni oraz ustalimy cały plan leczenia.

leczenie trądziku różowatego Poznań Swarzędz

Jak długo utrzymują się rezultaty działania Kleresca® i od czego zależą?

Rezultaty utrzymują się różnie w zależności od rodzaju przeprowadzonego zabiegu oraz stanu skóry.

W przypadku kuracji Kleresca® Acne Treatment, która skutecznie leczy trądzik różowaty i trądzik pospolity a także blizny potrądzikowe po jej zakończeniu już znormalizowana skóra sama się odbudowuje więc dodatkowa poprawa stanu cery będzie widoczna jeszcze przez wiele miesięcy po zaprzestaniu kuracji. Trwałość i skuteczności tego zabiegu to co najmniej 6 miesięcy a klienci leczeni przeciwtrądzikowo przy użyciu Kleresca® Acne Treatment powinni zauważyć poprawę stanu skóry w ciągu ostatnich tygodni trwania kuracji. Poprawa ta nie tylko będzie utrzymywać się przez wiele miesięcy po zakończeniu kuracji ale co najważniejsze nie będzie wymagać jej powtarzania.

W przypadku zastosowania zabiegu Kleresca® Skin Rejuvenation zauważymy spektakularne efekty jeśli chodzi o odmłodzenie skóry i spowolnienie oznak starzenia się. Kuracja ta nie tylko redukuje wielkość porów, niweluje zmarszczki mimiczne i wpływa pozytywnie na kondycje skóry, ale powoduje też wzrost produkcji kolagenu aż o 400%. W przypadku odmładzania skóry Kleresca®, niektórzy zauważają poprawę już po jednym zabiegu, ale dzięki temu, że Kleresca® Skin Rejuvenation pobudza produkcję kolagenu, poprawa stanu skóry utrzymuje się nawet po zakończeniu pełnego pakietu czterech zabiegów i skóra jest jędrna oraz napięta.

Natomiast trzecia kuracja Kleresca® Rosacea Treatment przede wszystkim pomaga leczyć zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju wypryski i krosty. Powoduje, że zmniejsza się uczucie pieczenia skóry a efekty są naprawdę szybkie i znaczną poprawę widać już po dwóch zabiegach. Pacjenci przeważnie obserwują długotrwałą poprawę stanu skóry szczególnie w ostatnich tygodniach kuracji i poprawa ta powinna utrzymywać się jeszcze przez kilka miesięcy po jej zaprzestaniu.

leczenie trądziku pospolitego Poznań swarzędz

Jest to innowacyjny i przełomowy system w leczeniu problemów skórnych szczególnie zmian trądzikowych a my jako jedyni w Swarzędzu i okolicy oferujemy kurację i zabiegi Kleresca®. Umów się na konsultację i przekonaj się, że można wyleczyć się z trądziku prosto, szybko i bez stosowania uciążliwych leków czy wielu specjalistycznych kosmetyków. W sposób bezpieczny i przyjemny pomożemy Ci poprawić wygląd i stan skóry pozbywając się trądziku raz na zawsze. Daj sobie szansę i zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy serdecznie!

Zapytaj się o usługę – Poznań – Swarzędz :

61 651 88 44 lub 696 047 385

infolinia czynna Wtorek – Piątek: 8:00 – 20:00, Sobota: 8:00-14:00

https://galeriaurody.com.pl/wp-content/uploads/2021/09/spa-logo.png
w kilku słowach...
Salon Galeria Urody Kamila Rogalska to estetyka w pełnej formie.
Salon Galeria Urody w Swarzędzu oferuje usługi w zakresie fryzjerstwa, kosmetyki oraz podologii. Kosmetyka jest naszą pasją dlatego wciąż doskonalimy nasze usługi podążając za nowinkami i trendami, idąc na przeciw potrzebom klienta.
Media społecznościowe

Salon Galeria Urody Kamila Rogalska jest obecny w mediach społecznościowych.

Mogą nas państwo znaleźć na facebooku, w aplikacji messenger, Instagramie a także Google moja firma.

W kilku słowach...
Salon Galeria Urody Kamila Rogalska to estetyka w pełnej formie.
Salon Galeria Urody w Swarzędzu oferuje usługi w zakresie fryzjerstwa, kosmetyki oraz podologii. Kosmetyka jest naszą pasją dlatego wciąż doskonalimy nasze usługi podążając za nowinkami i trendami, idąc na przeciw potrzebom klienta.
Linki witryny
Media Społecznościowe

Salon Galeria Urody Kamila Rogalska jest obecny w mediach społecznościowych.

Mogą nas państwo znaleźć na facebooku, w aplikacji messenger, Instagramie a także Google moja firma.

Call Now Button